Ülkeler ve Fırsatların konuğu Hollanda oldu

/ Güncel / Haberler / Ülkeler ve Fırsatların konuğu Hollanda oldu
Hacettepe Teknokent A.Ş. olarak, Ülke Tanıtım Seminerleri kapsamında başlatmış olduğumuz Ülkeler ve Fırsatlar söyleşilerinin bu ayki konuğu Hollanda oldu.

Teknoketimizin Genel Müdür Vekili Cem Ünal’ın açılış konuşması ile başlayan söyleşimiz, Hollanda Başkonsolosluğundan; İnavasyon, Teknoloji Bilim Danışmanı Rory Nuijen’in sunumuyla devam etmiştir. Nuijen, sunumunda Hollandalı firmalar ve Türk firmaları arasındaki olası işbirliklerine değinirken, karşılıklı iş birliğini geliştirici sektörler hakkında da katılımcı firmalara bilgi vermiştir.

Söyleşimize konuşmacı olarak katılan Hollanda Kraliyet Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Müşaviri Müge Yazgan ise firmalarımızdan gelen soruları cevaplayarak, olası işbirlikleri hakkında firmalarımıza bilgi vermiştir.

Firmalarımızın büyük ilgi gösterdiği söyleşimiz, Hollanda Başkonsolosluğundan; İnavasyon, Teknoloji Bilim Danışmanı Rory Nuijen’in ve Hollanda Kraliyet Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Müşaviri Müge Yazgan’ın ARGE firmalarının yetkilileri ile yaptığı B2B görüşmeleri ile de son bulmuştur.

Yayınlanma : 2018-12-04 15:50:04

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2019 © Hacettepe Teknokent A.Ş.