Firmalarımız İspanya Ticaret Müsteşarlığı ile bir araya geldi.

/ Güncel / Haberler / Firmalarımız İspanya Ticaret Müsteşarlığı ile bir araya geldi.
Hacettepe Teknokent A.Ş. olarak; teknokentimizde Ar-Ge çalışması yürüten firmalarımızın dış ticaret hacimlerini artırmak, yeni pazar arayışlarına katkı sağlamak için başlattığımız Ülkeler ve Fırsatlar söyleşilerimizin sekizincisini İspanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Müsteşarı Fernando Hernández’in katılımıyla gerçekleştirdik. 

Teknokent firmalarının yoğun ilgisini çektiği söyleşide, İspanya ile ticaret yapılacak sektörler hakkında bilgi alınırken, İspanya’nın ülkeler arası ticari ilişkileri geliştirmek için yabancı firmalara verdiği destekler hakkında bilgi alınmıştır. Söyleşimiz, Ticaret Müsteşarı Fernando Hernández’e firmalarımızın soru ve cevaplarını yanıtlamasıyla da son bulmuştur.

Söyleşi sonunda da Ticaret Müsteşarı Fernando Hernández’le Genel Müdürümüz İlyas Yılmazyıldız bir araya gelmiş olup, Genel Müdürümüz İlyas Yılmazyıldız tarafından Ticaret Müsteşarı Fernando Hernández’e teknoketimiz hakkında bilgi verilerek, teknokent firmaları ile İspanyol firmalarının birlikte yapabilecekleri iş birlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur. 

Yayınlanma : 2018-05-18 09:57:04

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2019 © Hacettepe Teknokent A.Ş.