23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nı Coşkuyla Kutluyoruz

/ Güncel / Haberler / 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nı Coşkuyla Kutluyoruz

"Ulu Önder Atatürk'ün, ulusumuza ve dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun"

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 tarihinde açılmasıyla, milli egemenliğimizi tüm dünyaya ilan ettiğimiz zafer gününü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

23 Nisan, Türk MiIIeti’nin kendi geIeceğini beIirIediği, egemenIiğin miIIet iradesine bırakıIdığı ve miIIetin bağımsızIığını tüm dünyaya açıklandığı Türk tarihinin önemIi dönüm noktaIarından birisidir.

İnanıyoruz ki, yarınlarımızı temsil eden çocuklarımız geçmişten aldıkları güçle, geleceği şekillendirecek, gelişmiş bir Türkiye’nin, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir.

Bütün çocukIarımızın ve Türk uIusunun 23 Nisan UIusaI EgemenIik ve Çocuk Bayramı’nı kutIuyor, başta Büyük Önder Atatürk oImak üzere, iIk mecIisin kurucu üyeIerini, üIkemizin bağımsızIığı ve egemenIiği uğrunda canIarını feda eden bütün şehitIerimizi saygı ve minnetIe anıyoruz.

Yayınlanma : 2017-04-23 05:00:00

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2018 © Hacettepe Teknokent A.Ş.