Özbekistan Ticaret Ataşeliği Hacettepe Teknokent'te

/ Güncel / Haberler / Özbekistan Ticaret Ataşeliği Hacettepe Teknokent'te

Özbekistan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarı Uchkun Khunsanov ve beraberindeki heyet, Hacettepe Teknokent’e işbirliği konularını görüşmek üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.

Özbekistan heyetini,  Hacettepe Teknokent Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof.Dr. Ahmet Burçin Yereli, Yönetim Kurulu üyesi Prof.Dr. Selim Sualp Çağlar karşıladı.

Yapılan toplantıda, karşılıklı işbirliği konuları görüşüldü.  Sağlık teknolojileri ve tarım teknolojileri konusunda birlikte çalışmak üzere görüş birliğine varan heyetler, Teknokent’te Ar-Ge yapan firmaların ürünlerinin pazarlanması konusunda da ticari işbirliğini geliştirme kararı aldılar.

Hacettepe Teknokent’in, Özbekistan Cumhuriyeti kamu kurumlarına kodlama eğitimi verilmesinin de ele alındığı toplantıda, Özbekistan Ticaret Müsteşarlığı konunun ayrıntılarının belirlenmesi için Teknokent heyetini Özbekistan’a davet etti.

Yayınlanma : 2017-03-17 14:17:01

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2018 © Hacettepe Teknokent A.Ş.